co warto wiedzieć o fotelach

Na rynku jest obecnie bardzo dużo foteli gabinetowych. Prawie wszystkie wyglądają wspaniale, szczególnie na zdjęciach zamieszczonych w internecie. Ale zdjęcia, niestety, nie mówią o produkcie wszystkiego. Tak samo zresztą, jak niektórzy sprzedawcy. Dlatego, aby ustrzec się przed zakupem bubla, czyli - innymi słowy - wyrzuceniem pieniędzy w błoto, warto poznać i stosować kilka prostych zasad.
Po pierwsze: nie warto kupować foteli niewiadomego pochodzenia. Nazwa producenta i kraj pochodzenia, to podstawowe informacje, jakie powinien przekazać nam sprzedawca. Ich brak może świadczyć o tym, że próbuje się nam sprzedać produkt bardzo złej jakości lub wręcz niepełnowartościowy.
Po drugie: należy mieć pewność się, że fotel objęty jest gwarancją. Bo jeśli nie jest, rozsądniej chyba rozważyć zakup czegoś innego.
Należy też wziąć pod uwagę, czy oferowany produkt ma jakieś atesty. Jeśli nie ma na ten temat informacji, możemy o nią poprosić, pamiętając przy tym jednak, że brak atestu nie musi dyskwalifikować fotela. Ale rzecz jasna lepiej jeśli jest.
Po czwarte: dobrze sprawdzić, czy dany fotel gabinetowy wykonany został z pełnowartościowych materiałów. Zdarza się bowiem często, że na przykład niektóre tanie fotele produkowane są z odpadów, przez co nie mają odpowiedniej wytrzymałości, a pokrycia tapicerskie przecierają się już po kilku miesiącach. Godne uwagi jest też z pewnością nazwisko projektanta danego fotela. Oczywiście, jeśli jest ono znane i ujawnione przez sprzedającego. Świadczy bowiem, że oto mamy przed sobą produkt autentyczny, a przy tym - jeśli można tak powiedzieć - "autorski". Natomiast opisy w stylu "fotel inspirowany przez..." należy interpretować, że mamy właśnie do czynienia z kopią albo mniej lub bardziej legalną podróbką. Najczęściej - niestety - znacznie gorszej jakości niż będący ową "inspiracją" oryginał.

 Warning: fopen(statystyki/2018-09-21.txt): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/krzesla/domains/fotele-gabinetowe.pl/public_html/funkcje/licznik.php on line 13 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/krzesla/domains/fotele-gabinetowe.pl/public_html/funkcje/licznik.php on line 14