Firma "PINEA" istnieje już ponad dwadzieścia pięć lat. W tym czasie kilkakrotnie korygowała swój profil oraz styl działania, starając się nadążyć za coraz szybszymi zmianami na rynku meblowym, skupiwszy się w ostatnim czasie głównie na dystrybucji mebli do siedzenia, w tym także - foteli biurowych.
Filozofia firmy jest dosyć prosta: dostarczyć nawet najbardziej wymagającym klientom fotele i krzesła dobrej jakości w możliwie atrakcyjnych cenach. Wbrew pozorom nie jest oczywiście wcale takie proste, ponieważ wysoka jakość z niską ceną rzadko kiedy idzie w parze. Dlatego "Pinea" nie wszystkie fotele ma w swojej ofercie, ale przede wszystkim takie, o których da się powiedzieć, że są co najmniej z tzw. "średniej półki". Rzecz jasna ta sama zasada obejmuje też krzesła, sofy i kanapy, stołki oraz hokery, które firma ma w sprzedaży.
"Pinea" nie dysponuje salonem, jako że działa głównie w internecie, dzięki czemu jej klienci rozrzuceni są po całej Polsce, a nawet poza jej granicami. I choć ten kanał dystrybucji wiąże się z pewnymi ograniczeniami i niedogodnościami, to doświadczenia ostatnich lat pokazują jednoznacznie, że sprzedaż internetowa rozwija się dynamicznie.
Drugim kierunkiem działania są w firmie "Pinea" meble laboratoryjne i przemysłowe, a wśród nich oczywiście - specjalistyczne stołki i krzesła.
 Warning: fopen(statystyki/2019-05-23.txt): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/krzesla/domains/fotele-gabinetowe.pl/public_html/funkcje/licznik.php on line 13 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/krzesla/domains/fotele-gabinetowe.pl/public_html/funkcje/licznik.php on line 14